Forum Wykluczeni Opiekunowie Strona Główna   Wykluczeni Opiekunowie
FORUM OPIEKUNÓW OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH, KTÓRYCH NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ ORZECZONA ZOSTAŁA PO 18 ROKU ŻYCIA (TZW. DOROSŁYCH NIEPEŁNOSPRAWNYCH) - OPIEKUNÓW WYKLUCZONYCH PRZEZ RZĄD
 


Forum Wykluczeni Opiekunowie Strona Główna -> Proszę o radę/pomoc -> Skarga do WSA tylko art.17 ust.1b ustawy?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
  Post Skarga do WSA tylko art.17 ust.1b ustawy? - Wysłany: Pon 9:46, 19 Lut 2018  
Ana Kinom




Dołączył: 19 Lut 2018
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów




Witam! Jestem tu po raz pierwszy. Nie korzystałam dotąd z żadnych świadczeń.
Dlatego mogę się powołać tylko na art. 17 ust.1 b ustawy i wyrok TK
Jestem na etapie pisania skargi do WSA
Jak się za to zabrać?
Czy ktoś dysponuje takim wzorem?

Pozdrawiam wszystkich opiekunów!
 
Zobacz profil autora
Powrót do góry  

  Forum Wykluczeni Opiekunowie Strona Główna -> Proszę o radę/pomoc -> Skarga do WSA tylko art.17 ust.1b ustawy? Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)  
Strona 1 z 1  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

   
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  



fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
Regulamin